Grožis

Plaukų dažai – ką galima jais pasiekti?

Rinkoje yra tiek daug priemonių plaukams, kad norint surasti, kurie plaukų dažai gali būti patys tinkamiausi Jums – užduotis bus nelengva. Reikia pasikliauti ne tik intuicija, bet ir žinoti šiek tiek daugiau apie tokio tipo priemones. Svarbu žinoti savo poreikius ir išsigryninti norus. Juk plaukų dažų pramonė yra milžiniška. Tad naršant internetinėje plaukų dažų parduotuvėje akys tiesiog raibsta nuo spalvų gausos. Kiekvienos pakuotės paveikslėlyje moterys idealiai nusidažę plaukus, tad norisi būtent tokį pat rezultatą pasiekti ir Jums.

Vieni plaukų dažai gali būti ilgalaikiai, kiti – pusiau ilgalaikiai ar itin trumpalaikiai, kurie dažniausiai yra tiesiog tik nupurškiami ir išsilaikys iki tol, kol išsiplausite plaukus. Kuo norėsite ryškesnės spalvos, tuo gali būti sunkiau ją išgauti. Tuomet dažniausiai tenka atlikti keletą dažymų, kad būtų užtikrintas norimas rezultatas. Žinoma, labai daug kas priklauso nuo plaukų būklės ir to, kaip dažus „priims” Jūsų plaukai. Kitos moterys nori tik paryškinti natūralią plaukų spalvą ir ieško tokių plaukų dažų, kurie būtų artimiausi natūraliam atspalviui.

Plaukų dažų paieška

Ieškoti plaukų dažų būtų patogiausia internetinėje parduotuvėje. Čia visada pasitiks itin platus spalvų asortimentas. Svarbiausia, kad produktas būtų kokybiškas ir atitiktų Jūsų poreikius. Šiandien jau ir internetinėje parduotuvėje yra parduodamos profesionalios plaukų tonavimo priemonės bei tokie plaukų dažai, kuriais ilgą laiką buvo dažoma tik kirpėjo kėdėje. Profesionaliomis priemonėmis galima pasiekti ir tokių rezultatų, kad plaukai bus nudažomi iki kelių tonų. Nors kartais gali prireikti ir papildomų priemonių, ypač jei kalbama apie plaukų šviesinimą. Tuomet į pagalbą dar būna pasitelkiamas ir superšviesintojas.

Profesionalios plaukų dažymo priemonės reiškia, kad jos buvo ilgą laiką tikrinamos, kad būtų išgauti tik patys geriausi rezultatai. Patikrintos technologijos leidžia išgauti puikų rezultatą bei užtikrinti norimos spalvos intensyvumą, kuris išliktų ilgą laiką ir kartu tausotų Jūsų plaukus. Tai dažniausiai yra pasiekiama sumažinus amoniako kiekį dažų sudėtyje arba ji tiesiog yra pakeičiama kuria nors kita medžiaga. Be to kokybiški plaukų dažai gali puikiai nudažyti net ir žilus plaukus.

Leave a Reply