Paslaugos

Pašarai augintiniams iš Dimedium

Pasirinkti tinkamą ėdalą naminiams gyvūnams labai svarbu, kad jūsų kailinis draugas būtų sveikas ir gerai jaustųsi. Kadangi yra tiek daug pasirinkimo galimybių, gali būti sunku nustatyti, kuris maistas geriausiai atitinka jūsų augintinio poreikius. Toliau pateikiame keletą pagrindinių veiksnių, į kuriuos reikėtų atsižvelgti, ir dalykų, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį, jei domina pašarai augintiniams iš dimedium.lt.

  • Sudėtis: Atkreipkite dėmesį į sudedamųjų dalių sąrašą ant augintinių ėdalo pakuotės. Ieškokite aukštos kokybės, visaverčio maisto sudedamųjų dalių, pavyzdžiui, mėsos, paukštienos, žuvies, vaisių ir daržovių. Venkite maisto su dirbtiniais konservantais, dažikliais ir kvapiosiomis medžiagomis bei užpildais, pavyzdžiui, kukurūzais, kviečiais ir soja, kurie neturi didelės maistinės vertės ir kai kuriems augintiniams gali sukelti alergiją ar jautrumą.
  • Maistinė vertė: Įsitikinkite, kad ėdalas yra subalansuotas ir visavertis, atitinkantis konkrečius jūsų augintinio mitybos poreikius. Ieškokite ėdalo, kurio sudėtis atitinka tokių organizacijų kaip AAFCO nustatytus standartus, taikomus jūsų augintinio gyvenimo etapui (pvz., šuniukas, suaugęs gyvūnas, senjoras) ir rūšiai (pvz., šuo, katė).
  • Baltymų kiekis: Baltymai yra labai svarbi jūsų augintinio raciono sudedamoji dalis, nes jie yra būtinos aminorūgštys raumenų vystymuisi, augimui ir bendrai sveikatai. Rinkitės ėdalą augintiniams, kuriame yra daug baltymų, gaunamų iš kokybiškų šaltinių, pavyzdžiui, mėsos, paukštienos ar žuvies. Rinkitės ėdalą, kurio pagrindinė sudedamoji dalis, nurodyta ant pakuotės, yra baltymai.
  • Jei jūsų augintinis yra alergiškas maistui ar jautrus jam, atkreipkite dėmesį į dažniausiai pasitaikančius alergenus ir galimus jų sukėlėjus. Gyvūnų maiste dažniausiai pasitaikantys alergenai yra grūdai (pvz., kukurūzai, kviečiai, soja), pieno produktai ir tam tikri baltymai (pvz., jautiena, vištiena). Kad sumažintumėte nepageidaujamų reakcijų riziką, rinkitės riboto kiekio komponentų dietas arba hipoalerginius mišinius.
  • Pasikonsultuokite su veterinarijos gydytoju: Veterinarijos gydytojas yra neįkainojamas šaltinis, kai reikia parinkti tinkamą ėdalą savo kailiniams draugams. Jis gali pateikti individualias rekomendacijas, pagrįstas jūsų augintinio amžiumi, veisle, sveikatos būkle ir mitybos poreikiais. Jie taip pat gali padėti jums išsiaiškinti bet kokias specifines sveikatos problemas ar mitybos apribojimus, kurių gali turėti jūsų augintinis.

Įvertinę šiuos veiksnius ir pasitarę su veterinarijos gydytoju, galite pasirinkti aukštos kokybės ėdalą, kuriame yra būtinų maistinių medžiagų, reikalingų jūsų augintiniui klestėti. Nepamirškite stebėti savo augintinio sveikatos, energijos lygio ir bendros savijautos po perėjimo prie naujos mitybos ir, jei reikia, atlikite pakeitimus, kad augintinis būtų laimingas ir sveikas.

Plačiau: https://www.dimedium.lt

Leave a Reply