Laisvalaikis Verslas

Kuo ypatingi moliniai suvenyriniai magnetukai?

Šiais laikais gaminių iš molio pasirinkimas yra gausus. Tokio tipo gaminiai yra puikūs aksesuarai namuose. Puodeliai, dubenėliai, ąsočiai ar vazonai, gali būti ne tik puikiai panaudoti buityje, bet ir tapti žavia interjero detale ar dovanos bei suvenyro idėja. Moliniai gaminiai yra verta dėmesio dovana, nes yra unikali ir kokybiška. Tokios dovanų idėjos yra puikios, nes tiks tiek įvairių progų metu, tiek ir užsienyje gyvenantiems draugams bei artimiesiems. Gaminiai iš molio taip pat gali būti ir puiki verslo dovana, nes pasižymės išskirtinumu ir leis nors šiek tiek pažinti lietuviškas tradicijas bei papročius.

Viena iš suvenyrų idėjų galėtų būti moliniai magnetukai. Nors magnetukas ant šaldytuvo yra gana tradicinis suvenyras, bet visiems itin patinkantis. Kadangi magnetukai dažniausiai yra klijuojami ant šaldytuvo, jūsų suvenyras bus visuomet kuo puikiausiai matomas.  Todėl jeigu galvojate ką padovanoti kolegoms, verslo partneriams ar artimiesiems gyvenantiems užsienyje, padovanokite jiems molinį magnetuką su lietuviškais motyvais. Toks suvenyras nepareikalaus daug išlaidų ir bus unikalus. Moliniai magentukai taip pat yra puikūs suvenyrai  ir dėl to, jog lagamine neužims daug vietos, tilps į rankinį bagažą, todėl galėsite patogiai keliauti.

Lietuvoje molinių magnetukų su lietuviška simbolika ar gamtos motyvais galite įsigyti specializuotose fizinėse ar internetinėse parduotuvėse, tokiose kaip madebylithuanians.com. Tokiose parduotuvėse įsigysite unikalių dizainų molinių magnetukų, tokių kaip kokliai, ar magnetukai su įvairiais ornamentais, simboliais ar svarbiais ir įžymiais architektūriniais statiniais. Tokiu būdu padovanosite žmonėms dalelę Lietuvos istorijos. Specializuotose parduotuvėse taip pat galite įsigyti ir rankų darbo molinius magnetukus, arba pagamintus individualiai. Tai bus puiki puošmena tiek namuose, sodyboje ar darbe. Moliniai magnetukai padarys įspūdį daugeliui žmonių.

Leave a Reply