Kosmetika Mada

Kuo korėjietiška kosmetika skiriasi nuo įprastos?

Azijos šalyse grožis ir sveikata yra viena kitą papildančios sąvokos, todėl Korėjos kosmetikos gamintojai niekada klientams nepasiūlys veiksmingo, bet pavojingo produkto. Pagrindinis skirtumas tarp Korėjos ir Europos kosmetikos yra išskirtinai natūralių ingredientų naudojimas gaminių sudėtyje. Apie 10% organinės kilmės ingredientų. Tais laikais, kai vis daugiau žmonių ėmė teikti pirmenybę cheminiams elementams kosmetikoje, korėjietiška kosmetika negalėjo išpopuliarėti.

Korėjietiška kosmetika turi šiuos pranašumus:

Išskirtiniai ingredientai: tik Korėjos kosmetikoje galite rasti sraigių gleivių ekstraktų, perlų gabalėlių, elnio ragų, ženšenio šaknų, bijūnų, angelikų, vulkaninio molio iš Halasano kalno.

Inovatyvių patobulinimų taikymas. Korėjiečiai seka naujausias biotechnologijų kosmetikos tendencijas ir sėkmingai naudoja ląstelių technologijas gamindami produktus, į kompoziciją įveda unikalias peptidų ir retinolio formules.

BB kremas. Tai tikras Korėjos gamintojų pasididžiavimas, nes jis vienu metu sujungia pagrindą ir dieninį kremą. Priemonės pagalba galite ne tik „užmaskuoti“ problemas, bet ir lygiagrečiai pasirūpinti odos sveikata. Daugelis šios kategorijos kremų saugo odą nuo ultravioletinių spindulių.

Naudojimo paprastumas. Visi gaminiai sukurti atsižvelgiant į patogumą. Daugybė mentelių, pipečių, dozatorių, su kuriais komplektuojama korėjietiška kosmetika: geliai, tepalai ir kitos priemonės, labai palengvina naudojimą.

Efektyvumas. Lengva natūrali kosmetikos gaminių tekstūra prasiskverbia į giliausius odos sluoksnius, ją maitindama ir jaunindama.

Subalansuota sudėtis, minimalus kiekis arba visiškas konservantų ir agresyvių medžiagų atsisakymas bei efektyvumas užtikrino Korėjos kosmetikos populiarumą visame pasaulyje. Jei pirkėjas turės spuogų ir įsigis priemonę nuo spuogų, jis gaus 100% rezultatą. Jei moteris nori išlyginti raukšles naudodama stebuklingą kremą iš Korėjos, tada ji tikrai pasieks rezultatą.

Atspėti, kiek metų yra azijietei iš pirmo žvilgsnio, beveik neįmanoma. Korėjos moterys atrodo labai jaunatviškos. Platus korėjietiškų prekių ženklų produktų pasirinkimas leis išsirinkti produktą bet kokio tipo Europietės odai.

Leave a Reply