Grožis Kosmetika Sveikata

Kordicepsas – ne tik gydymui, bet ir kosmetikai

princesės perlas fohowKorporacija Fohow, kurios pagrindiniai gaminiai yra preparatai, kurių sudėtyje yra kordicepas ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse yra bene pagrindine įmone, taip plačiai prekiaujančia ryt medicinos išmintimi sukurtais produktais. Visų įmonės siūlomų produktų sudėtyje yra reti, bet naudingi augalai ar grybai, kurie pasižymi itin retomis savybėmis, ne tik stiprina organizmą, bet ir apsaugo nuo daugelio ligų, įskaitant ir vėžį. Rytų išmintis teigia, kad nuo negandų ir ligų reikia ne gydytis, kai jau nebėra kur dėtis, o saugotis ir stengtis išvengti, kol jos dar nepasireiškė. Taigi ir kompanijos Fohow produktai yra ne tik gydomieji, bet ir skirti organizmo stiprinimui ar tonizavimui. Šalia gydomųjų preparatų, siūloma ir nedidelė, tačiau labai efektyvi kosmetikos linija.

  • Tamponizuotos vaistažolių kapsulės „Princesės perlas“. Tai kapsulės, kurios padarys laiminga bet kokią moterį. Šių kapsulių sudėtyje yra itin retų augalų, dėl kurių poveikio šios kapsulės yra naudingos kiekvienai moteriai. Jos ne tik padeda išvengti įvairių ginekologinių uždegimų ri susirgimų, bet taip pat ir veikia kaip nuskausminamieji. Vartojant šias tabletes pagerėja oda, sustiprėja gimdos gleivinė, imuninė sistema. Jas taip pat patariama naudoti kaip profilaktiką nuo lytiškai plintančių ligų po nesaugaus lytinio akto.  „Princesės perlas“ kapsulės yra tikras stebuklas moterims, nes padeda palaikyti visą moteriško organizmo veiklą. Jos taip pat padeda atsinaujinti ląstelėms ir atsikratyti šlakų, palaiko gerą lytinių organų būklę, mikroflorą. Pagerėjusi savijauta ir sveikata pastebima jau po vienos kapsulės naudojimo.
  • Kosmetinė kaukė. Šios kaukės gamyboje naudojamas kordicepsas. Teigiama, kad tai alternatyva plastinėms operacijoms, kadangi ši kaukė padeda įveikti net ir įsisenėjusias raukšles. Fohow mokslininkai šią priemonę kūrė net penkerius metus ir šiandien ji ja stabdo odos senėjimą, stipriną elastingumą, atgaivina ląsteles, nutolina senėjimą. Ši kaukė ne tik odą padaro švelnia ir elastinga, tačiau taip pat ir padeda įveikti pigmentines dėmes, gydo randus. Dėl to, kad kaukės sudėtyje yra kordicepsas, poveikis matomas ir juntamas jau akimirksniu. Mokslininkai teigia, kad šis atradimas vertas Nobelio premijos ir netrukus bus toks populiarus, kad jį naudos kiekviena pasaulio moteris.

Kordicepsas susijęs su onkologija? Taip, vėžys yra labai aktuali sveikatos tema, kuria domisi visi. Kaip kordicepsas kovoja su vėžiu? Gerindamas visa imuninę sistemą ir kraujotaką. Bet tai jau kita tema…

Leave a Reply