Grožis Laisvalaikis Mada

Kodėl batai moterims tokie svarbūs?

moteriski bataiPagalvojus apie batų svarbą moterims, norisi atsiminti serialo „Seksas ir miestas“ pagrindinės herojės Kerės batų spintą, kurioje tilpo ko gero keli šimtai porų batų. Ir tai tik vienas atsiminimas. Serialuose ir filmuose mėgstama pabrėžti, kad moters svajonių batų spinta tai beveik atskiras kambarys, nes batų tikra moteris turi turėti visą galybę. Kodėl? Ką batai moterims reiškia? Kuo jie tokie svarbūs ir reikalingi? Kodėl be jų neįmanoma gyventi?

Batai – moteriškumas 

Ne viena moteris, paklausta, kas, praskaidrintų jai nuotaiką, atsakys – batų parduotuvė. Parduotuvėse, o būtent batų, moterys taip mėgsta būti, leisti laiką, grožėtis naujais modeliais ir, žinoma, leisti krūvas pinigų. Avalynė moterims labai svarbus stiliaus akcentas. Tai net ne stiliaus akcentais, o beveik moters vizitinė kortelė. Visgi dailūs ir elegantiški batai noromis nenoromis byloja apie savimi pasitikinčią, dailią, stiprią moterį. O tokios juk dailiosios lyties atstovės ir nori būti.

Batų stilius – asmenybės veidrodis 

Kodėl moteriškų batų skyriai parduotuvėse visada beveik kelis kartus didesni už skyrių vyrams? Moteriškame skyriuje galite rasti ne tik pačių įvairiausių stilių, bet ir modelių batų variantų. Kam jų tiek daug? Batai moterims yra tarsi jų asmenybės atspindys. Kiekviena moteris renkasi batus, kurie išreiškią ją pačią. Taigi, kiek daug skirtingų moterų, tiek ir batų. Pagal nešiojamų batų stilių galima netgi spręsti apie moters charakterio bruožus. Dažnai drąsios, veržlios, lyderiaujančios moterys linkusios avėti itin aukštus ir smailaus kulno batelius, tuo tarpu linksmos, kuklesnės renkasi žemus arba pilnapadžius batus.

Kodėl aukštakulniai? 

Galvojate, kad aukštakulniai batai moterims reikalingi tik tam, kad gražiai atrodyti? Manot moterys konkuruoja tarpusavyje kieno kulniukas aukštesnis? Nevisai. Tiesa, žinoma, kad moterys nuolat konkuruoja viena su kita, tačiau iš tiesų visas batų grožis yra skirtas būtent vyrų akims. Ar yra tekę girdėti posakį, kad moters kulniukas turi būti toks smailus, jog vyrui į jį pažiūrėjus net suskaustų? Būtent tuo moterys ir vadovaujasi. Jos žino, kad vyrai iš prigimties yra medžiotojai, o įsitempusi moters koja, avinti aukštakulnius batus, primena sprunkančios stirnos kojas. Tad moterų kančios ir pastangos dažnai būna tam, kad dar labiau vilioti ir žavėti stipriosios lyties atstovus.

Leave a Reply