Kelionės Mada

Kodėl verta rinktis kaimo turizmo sodybas vestuvėms?

Kaimo turizmasViena gražiausių švenčių žmogaus gyvenime – vestuvės. Kiekvienas, planuodamas savo ar savo artimųjų vestuves, nori, kad viskas būtų tobula. Todėl ir vietos, tinkamos vestuvių šventei, parinkimas dažnai atima gana daug laiko – juk švęsti reikia ten, kur kiekvienas pasijustų laimingas. Be to, ši vieta turi būti ne tik graži ir jauki, bet ir tinkama nakvynei – ir jaunieji, ir šventės svečiai dažniausiai nori švęsti ne vieną vakarą, o kelias dienas.

kaimo sodybaŠiandien vestuvės vis dažniau organizuojamos kaimo turizmo sodybose. Ramioje gamtos užuovėjoje besiilsinčios sodybos dažnam asocijuojasi su išsvajotu rojaus kampeliu. Dauguma kaimo turizmo sodybų siūlo ne tik erdves ir puošnias sales pobūviams bei malonų aptarnavimą, bet ir gerbia svečių privatumą. Kai prabangiuose restoranuose, kurie dažniausiai būna įsikūrę triukšminguose miesto centruose, svečiai yra nuolatos apsupti žmonių (ne tik kitų restorano svečių, bet ir praeivių gatvėse), kaimo turizmo sodybos siūlo ramybę ir jaukią aplinką, kurioje kiekvienas galės atsipalaiduoti. Nors ne visos sodybos gali priimti daug svečių, tačiau kai kurios jų poilsį ir pramogas siūlo net keliems šimtams žmonių.

Kaimo turizmo sodybos unikalios tuo, kad suteikdamos galimybę pailsėti nuo miesto šurmulio, leidžia džiaugtis ir miesto teikiamais malonumais: televizija, garso ir vaizdo aparatūra, internetu ir pan. Sodybose ruošiami įvairių virtuvių patiekalai, atsižvelgiant į kiekvieno svečio individualius poreikius. Maisto ruošimas gali virsti ir pramoga – svečiai gali vakarieniauti lauke prie laužo ar griliaus. Kai kuriose sodybose siūloma kepti pačių svečių sužvejotą žuvį.

Kaimo turizmo sodybos siūlo daugybę pramogų savo lankytojams. Pramogautojai gali ne tik išbandyti savo jėgas krepšinio, futbolo ar tinklinio varžybose, pažaisti biliardą arba pajodinėti arkliais, bet ir ramiai pailsėti prie ežero, pirtyje ar saunoje. Šventėje dalyvaujančiais vaikais taip pat rūpinamasi atsakingai. Vaikai gali žaisti specialiai jiems įrengtose žaidimų aikštelėse ar suptis įvairiose supynėse. Jei sodybos svečiai pageidauja, vaikus gali prižiūrėti auklės. Jaunavedžiai, norintys pabūti dviese, gali plaukioti valtele ar pasivažinėti prabangiomis karietomis. Kaimo turizmo sodybos dažniausiai dirba visus metus, tad nesvarbu, kada jūsų vestuvės – vasarą ar žiemą – visuomet galite pailsėti jaukiuose nameliuose prie židinio. Daugelis sodybų siūlo ne tik specialius jaukius miegamuosius jaunavedžiams, bet ir patogias poilsiui skirtas patalpas šventės svečiams.

Kaimo turizmo sodybos yra puiki vieta pasidžiaugti vestuvių švente. Be to, sodybos yra puikus sprendimas, norintiems pabėgti nuo miesto triukšmo ir linksmintis tiek, kiek leidžia jų jėgos. Tie, kurie nemėgsta triukšmingų švenčių, gali pasidžiaugti gamtos teikiama ramybe – dažniausiai šalia sodybų yra įrengti gražūs parkai ar auga miškeliai su pasivaikščiojimui skirtais takais. Kai kurios kaimo turizmo sodybos gali padėti jums suorganizuoti vestuvių šventę, todėl  jokios nemalonios staigmenos negadins jūsų geros nuotaikos šventės metu ir jūs galėsite džiaugtis gerų draugų bei artimųjų kompanija.

Leave a Reply