Paslaugos

Kaip greitas kreditas gali paveikti santykius?

santykiai - pinigai

Kai kurie mūsų finansiniai veiksmai ne tik nulemia materialinę gerovę ar nuostolius, bet ir socialinę aplinką: kaip į mus žiūrės žmonės, kaip jie mus vertins, ko iš mūsų tikėsis, kokie bus artimiausi ryšiai tarp mūsų. Taip pat ir greitas kreditas kažkaip gali paveikti santykius.

Asmenys, kuriems galbūt pasakysite, kad pasiskolinote:

  • sutuoktinis (-ė);
  • vaikai;
  • geriausi draugai;
  • kolegos iš darbo.

Net jeigu nepasakysite, kad paimtas greito vartojimo kreditas, pats faktas, kad esate pasiskolinę, vis tiek gali paveikti santykius.

Suartinti, jei esate atviras

Jei apie tai, kad paimtas greitas kreditas, pasakysite artimiems žmonėms, o šie reaguos pozityviai (palaikys, supras, padės, patars), tai gali jus suartinti. Ypač, jeigu pasakote apie tai tik keletui išskirtinių žmonių, o kiti nieko nenutuokia. Tai sudarys tarsi kažkokį bendrumą dėl paslapties, ir tai tikrai bus tikri ryšiai. Aišku, labai svarbu, kam jūs tai pasakote. Šeimos nariams pasakyti reikėtų. Galbūt ne uošvei ir ne mažamečiams vaikams, tačiau partneriui ar partnerei pasakyti reikia. Juk jūs drauge planuojate finansus, viską dedate į bendrą katilą, yra bendras biudžetas, tad visa yra bendra, turi būti bendra ir šis dalykas. Tai jus suartins, o galbūt sukels konfliktą, jeigu paskola iki 10000 buvo paimta nepasitarus ar neatsižvelgus į kitos pusės priešingus interesus. Beje, pasiskolinus viską galima grąžinti per 24 valandas ir nereikia mokėti jokių palūkanų. Tad jeigu nepasitarę su antra puse padarėte tokį žingsnį, galite pranešti apie tai kuo anksčiau, jeigu netiks jūsų sprendimas – galėsite grąžinti.

Kartais verta apie tai, kad paimtas greitas kreditas internetu pasakyti ir savo artimiausiems draugams. Tai yra naudinga, kai draugai pasiturintys ir nuolatos jus kviečia praleisti laiką ten, kur reikia leisti pinigus. Jeigu pinigų neturite, sau to leisti nelabai galite, todėl pasistenkite pranešti apie tai draugus. Jeigu slėpsite tikrąją priežastį, tačiau visuomet atsisakysite susitikti, jie ims galvoti, kad jūs esate nedraugiškas, nenorite jų matyti, bendrauti. Atsakymas, kad greitas kreditas bedarbiams neleidžia tuo metu išlaidauti, privers apie tai susimąstyti draugus. Gal rasite pramogų ar veiksmo, kuomet nebus būtina tam leisti pinigus? O gal, jeigu draugai labai to norės, jie pasiūlys pramogų, kurios būtų jums padengtos, nupirks jums bilietus į teatrą ar vakarienę restorane.

Atitolinti, jeigu slepiate ir meluojate

Taigi, prieiname prie kito varianto: atitolimo nuo žmonių. Jeigu greitas kreditas be pajamu jums tampa paslaptimi ir nieko nesakote nei šeimos nariams, nei artimiausiems draugams, pradedate dėl to jausti įtampą. Kiekviena paslaptis gali žmones atskirti, todėl ir čia yra toks galimas scenarijus. Būtent dėl to turėtumėte pasistengti kažkaip to išvengti ir su artimiausiais žmonėmis pasikalbėti, pasakyti, kad greitas kreditas isiskolinusiems neturėtų trukdyti bendravimui.

Niekaip nepaveikti santykių

Aišku, bus žmonių, kurių niekaip nepaveiks to, ar jūs turite pinigų, ar turite skolų, kokia jūsų situacija. Net nesvarbu, ar jie žinos apie jus, ar ne. Tai tiesiog reiškia, jog čia bus jums tolimesni žmonės, kurie nėra tokie svarbūs.

Šeimoje sukurti bendruomeniškumą, taupant

Pažvelgus į šeimos modelį, bus galima pastebėti šiuos laikinus sunkumus, kurie padės sukurti bendruomeniškumą. Galbūt vaikams susidarys aiškesnis supratimas, kas yra pinigai, taip pat ir partneriai galės jausti buvimą kartu, kartu laikantis to paties plano: daugiau uždirbti ir daugiau sutaupyti.

Leave a Reply