Paslaugos Verslas

Jūsų finansinis horoskopas vasarai (II dalis iš II)

finansinis horoskopas

Tęsiame šios vasaros finansinį horoskopą. Sužinokite, kuriam ženklui nusimato greitos paskolos, o kuriam – greitas praturtėjimas. Kam seksis uždirbti, kam seksis išleisti…

 

Liūtas (07.23-08.22)

 

Šią vasarą liūtas nepaprastai daug išleis maloniems dalykams, kuriems išleisti tarsi bus įpareigotas… Šeimai būsite pažadėję atostogas, kurios kainuos. Draugų vestuvės seks viena kitą lyg traukinio vagonai, o juk į vestuves be voko neisite… Taigi, greitos paskolos gali būti reikalingos tuo atveju, jeigu nenumatysite gausių pramoginių išlaidų. Ypač pritrūkti gali vasaros viduryje. Kita vertus, nesijaudinkite, nes greitieji kreditai vėliau turėtų būti lengvai grąžinami – rudenį numatomas finansinis pagausėjimas. Liūtui svarbu vasarą puoselėti savo intuiciją ir įsiklausyti į vidinį balsą. Nesumaterialėti ir negailėti pinigų dalykams, susijusiems su meile šeimai, artimiesiems, sau.

 

Mergelė (08.23-09.22)

 

Mergelės vasarą laukia daug prabangių kelionių. Mergelė vis planuos išleisti daug pinigų, todėl atitinkamai augins pajamas ir kaups pinigus, tačiau galiausiai visuomet bus sumokama už ją. Taigi, sankaupos didės, o laikai, kuomet būdavo reikalinga greitieji kreditai internetu, atrodys kaip niekada nebuvę (nors bus praėję vos pora metų nuo pastarojo sunkmečio). Mergelei patariama išlikti sąžiningai ir ne visada eiti į tas zonas, kur didžiausi pinigai, tačiau reikalingi sąžinės kompromisai. Stenkitės išlikti sąžiningi, tarsi visi žinotų, ką darote ir jums būtų ne gėda viešai pristatyti savo pasirinkimų. Laikykitės vidinių vertybių tarsi teisingiausio komposo, juo ir pasikliaukite, kai nežinosite, ką daryti.

 

Svarstyklės (09.23-10.22)

 

Panašu, kad ir svarstyklėms ateis atpildo valanda. Visos paskolos internetu bus grąžintas, o svarstyklių šeimoje prasidės tikras finansinis atsigavimas. Tik nepamirškite rūpintis savo šeimos nariais, ypač antrąja puse, nes tai garantuos visapusį gerbūvį. Kartais verčiau nutylėkite savo žeminančias ar kritikuojančias pastabas ar patarimus, net jeigu tai vėliau kainuos kelis šimtus eurų, kai kitas žmogus suklys. Leiskite antrajai pusei klysti ir mokytis iš savų klaidų, neprikišinėkite. Jūsų įprastas maksimalizmas ir kitai pusei daromas spaudimas gali atsisukti prieš jus, kai užuot auksinei žuvelei išpildžius norus, liksite prie suskilusios geldos… Tad būkite atlaidūs, verčiau pasižiūrėkite, ką galite keisti savyje, o ne kitame žmoguje. Tuomet gal finansai ir nukentės keliais procentais, tačiau pinigų tikrai vis tiek turėsite su kaupu, ypač artinantis rudeniui.

 

Skorpionas (10.23-11.22)

 

Praktiškas ir viską apgalvojantis skorpionas galimai vasaros viduryje susidomės greita paskola be uzstato, nes turės gana neblogą idėją investavimui. Nebijokite, darykite, kaip sumanėte, žvaigždės jūsų pusėje. Jeigu verslas susijęs su turizmu, pardavimais arba statybų darbais, tuomet seksis. Nesiseks verslas ar investavimas susijęs su transporto ir IT sektoriumi.

 

Šaulys (11.23-12.21) ir Ožiaragis (12.22-01.20)

 

Šie abu ženklai atsidurs palankioje Veneros įtakoje ir jaus, kad pinigai uždirbami gana lengvai. Tačiau  bus rizika atsiduoti pagundoms, savo nuosavai silpnybei. Kas tai bebūtų: alkoholis, lošimas, maistas, svetimavimas ar kt. Tad stiprinkite savo karmą ir atsispirkite pagundoms, nes per jas galite prarasti visus pinigus.

 

Vandenis (01.21-02.19) ir Žuvys (02.20-03.20)

 

Šie ženklai taip pat atsidurs gerame kosminiame mikroklimate. Vasaros viduryje tikėtina gauti darbo pasiūlymą. Patarimas būtų gerai apsvarstyti ir neskubėti duoti atsakymo. Ypač, jeigu naujasis darbdavys daro labai didelį spaudimą. Pagalvokite, ar didesni pinigai visada verti tos aukos, kurią turėsite palikti dėl to naujojo darbo.

Leave a Reply