Kelionės Laisvalaikis

Jau startavo baidarių nuoma šiai vasarai

Kokį laisvalaikio praleidimo būdą mėgstate vasarą? Žinoma, niekada nėra aišku, kada šis metų laikas ateis į mūsų kraštą, bet planuotis ir dėliotis planus visada galime iš anksto. Vasara Lietuvoje tikrai trumpa, tad išnaudoti verta kiekvieną jos savaitgalį arba pradėti vasaroti ir anksčiau.


Viena smagiausių šiltojo sezono pramogų yra plaukimas baidarėmis. Daugeliui jis patinka dėl galimybės visą dieną leisti lauke bei fizinio pajudėjimo, kurio kiekvienam mūsų labai trūksta. Juk sportuojant arba bent kiek fiziškai aktyviau judant dirba visas kūnas, smegenys pailsi ir gaminasi teigiami hormonai.

Be to, baidarių nuoma dar gali būti naudinga ir dėl to, kad tai yra puiki galimybė pasimatyti su seniai matytais draugais arba tais, su kuriais vis nebesugalvojate, ką naujo nuveikti ir kaip praleisti laiką kartu. Ta pati taisyklė galioja ir giminaičiams bei patiems artimiausiems šeimos nariams. Vieną kartą pabandžius plaukimą baidarėmis, dažnai šeimoje ar draugų rate tai tampa puikia vasaros tradicija atidaryti ar uždaryti sezoną arba pasirinktinai vieną, tam tikrą, savaitgalį susibėgti visiems draugėn.

Iš tikrųjų Jums net niekuo nereikės rūpintis, nes šį darbą, t.y. kelionės organizavimą, galima patikėti įmonei, kuri užsiima baidarių nuoma. Jie gali pasiūlyti plaukti vienu gražiausių maršrutų Žeimena, Būka, Kiauna, Lakaja, ar net kelių dienų maršrutus, apjungiant šiuos bei nukrypstant aplankyti ir kitas Lietuvos vietoves. Už Jus kelionės organizatorius galės surasti bei rezervuoti stovyklavietes, sodybas ar net pirtis, jeigu mėgstate pasikaitinti ir tokiu būdu ne ką mažiau smagiai praleisti vakarus po visos dienos plaukimo baidarėmis.

Plaukti upėmis bei Lietuvos ežerais sėdint baidarėje gali kiekvienas. Visai nėra svarbus nei Jūsų amžius, nei fizinis pasirengimas. Daugelis baidarių yra skirtos dviem asmenims, todėl jėgos tik dar lengviau pasiskirstys ir prireikus bet kada galėsite sustoti poilsio valandėlei arba tiesiog pasileisti upės srove ir tik „vairuoti“ baidare reikiama kryptimi.

Taigi dabar yra pats laikas pradėti kalbinti draugus bei giminaičius ir kartu nuspręsti, kuriomis ateinančios vasaros dienomis norėsite išsinuomoti baidares ir pasileisti į nuotykį.

Leave a Reply