Sveikata

Dantų protezai –  ir jaunam žmogui

Gyvenimas be nuosavų dantų gali atrodyti kaip labai didelė nelaimė. Taip ir yra. Tiesiog ne tik sunku valgyti tačiau daugelį žmonių kankina ir psichologinis diskomfortas. Nesinori kalbėti, ką jau sakyti apie šypseną, kuri dažniausiai pamirštama apskritai.

Netekus nuosavų dantų geriausias pasirinkimas protezai. Kainuoja brangiau, tačiau nebloga opcija yra ir dantų implantai. Visgi, dantų protezai dažniausiai vertinami dėl lanksčios kainos, o galimybės – tokios pat puikios. Svarbiausia yra netikėti mitu, kad tokią dantų atkūrimo galimybė yra tinkama tik senyvo amžiaus asmenims.

Užsirašyti dantų protezavimui Klaipėdoje galite čia.

Atrodo natūraliai

Dantų protezai gali atrodyti labai natūraliai. Iš gana seniai yra likusi nuomonė, kad protezai yra tik išimami ir dažniausiai siejami su senyvo amžiaus asmenimis. Per šimtą metų protezavimo galimybės tiesiog prabėgo šviesmečius. Šiuo metu galima džiaugtis ne tik funkcionaliais, tačiau ir labai puikiai atrodančiais dantimis. Niekas nežinos, kad jie yra protezuoti, kadangi atrodo kaip tikri.

Puikiai sukramto ir kietą maistą

Greta patrauklumo svarbus arba net pats svarbiausias privalumas yra tai, kad šio tipo dantimis galima tinkamai sukramtyti maistą. Mitas, kad su protezais valgyti bus galima tik košes. Tikrai ne. Valgyti galite ir labai kietą maistą. Svarbiausia, kad dantys greitai nesidėvi, tad ir po daugelio metų atrodo puikiai.

Įvairios galimybės

Svarbiausia nusprendus implantuoti dantis būtinai domėtis galimybėmis, kurios rinkoje auga itin intensyviai. Galima rinktis implantus, kurie yra gaminami remiantis inovatyviomis technologijomis ir tuo pačiu protezus, kurie dažniausiai yra pristatomi kaip paprastesnė opcija. Dažniausiai ji lemia kainą. Tačiau taupyti per daug tikrai neverta. Apskritai, kai yra kalbama apie sveiką, jūsų prioritetas visada turi būti kokybė. Net ir tokiu atveju, kai tai reiškia didesnę investiciją.

O kaip dėl fiksuojamų?

Fiksuojami protezai šiuo metu pasirenkami dažniausiai. Savo galimybėmis jie gana neblogai primena tikrus dantis. Tačiau galima vis dar rasti išimamų protezų paslaugas klinikose. Nors tokia opcija yra reta, tačiau faktas, kad yra. dažniausiai mėgstama dėl mažesnių kainų. O vyresnio amžiaus asmenims natūralumas jau nebėra toks svarbus, nebėra prioritetas, tad jie puikiai renkasi ir tokius dantukus, kurie galbūt ne tokie gražūs, tačiau svarbiausia, kad pilnai funkcionalūs.

Leiskite sau šypsotis kasdien plačiai ir sveikai. Tokią galimybę turi kiekvienas. Ar priimsite ją?

Leave a Reply