Kelionės Laisvalaikis Pramogos

Baidarių nuoma: dažniausiai užduodami klausimai

baidarių nuomaJei nusprendėte išbandyti baidarių sportą, rekomenduojame glaudžiai bendradarbiauti su profesionalais, kurie gali patarti ir padėti pasirinkti patį geriausią variantą. Baidarių nuoma – populiari paslauga, ypač kai oras Lietuvoje tampa patenkinamas. Tokiu atveju rekomenduojame susirinkti visą reikalingą informaciją, kuri jums gali padėti galiausiai džiaugtis smagiai praleista diena.

Tinkamai susipažinus su sąlygomis visada pavyks smagiau praleisti laiką. Rekomenduojame informacijos ieškoti konkrečios įmonės internetiniame puslapyje. Galiausiai, jei vistiek lieka kažkas neaišku – paskambinkite nurodytais numeriais ir džiaukitės suteiktais atsakymais, kurie gali padėti apsispręsti.

Kaip paskirstyti svorį dvivietėje baidarėje?

Kuomet plaukia du panašaus sudėjimo žmonės nekils problemų, kur kuris sėdės. Jei plaukikų masės skiriasi, rekomenduojama, kad sunkesnis žmogus sėdėtų baidarės gale. Taip tampa kur kas paprasčiau baidarę valdyti. Lygiai taip pat, jei baidare plaukia vyras ir moteris, rekomenduojama, kad gale sėdėtų vyras. Kadangi būtent antras žmogus tampa atsakingu už „vairavimą“. Rekomenduojama, kad gale sėdėtų geriau su baidarėmis elgtis mokantis asmuo. Baidarių nuoma visada konkretizuojama iki patarimų.

Kokia upe rekomenduotina plaukti pirmą kartą?

Baidarių nuomos specialistai teigia, kad pirmas plaukimas turėtų būti kuo ramesne upe, kurios kelyje nepasitaikys kliūčių.

Koks įprastai upės gylis?

Upė – nuolatos judantis vandens telkinys, tad niekaip neįmanoma atsakyti, kokio tiksliai gilumo telkiniu jūs plauksite. Žinoma, viskas taip pat atsiremia ir į meteorologines sąlygas konkrečiame rajone.

Ar plaukiant baidare verta dėvėti gelbėjimosi liemenę?

Dažniausiai ji trukdo tikslingiau atlikti judesius, tačiau jei esate plaukimo baidare pradžiamokslis arba plaukiate itin komplikuota upe, tuomet verta plaukti su liemene. Jas galite gauti kartu su baidare nuomos punkte.

Kiek laiko galima naudoti išsinuomota baidare?

Baidarių nuoma teikia paslaugas atsižvelgdamas į klientų poreikius: galima išsinuomoti ir kelioms valandoms, galima ir kelioms paroms.

Kaip žinoti, kur plaukti?

Prieš kelionės pradžią visi keliautojai gaus po žemėlapį, kuriame bus detaliai nurodyta, kokia kryptimi plaukti, kad pavyktų sėkmingai pasiekti tikslą. Rekomenduojama su savimi pasiimti ir mobilųjį telefoną, kurį galima laikyti neperšlampančiuose maišeliuose. Jei jums iškils klausimai, visada galite paskambinti į punktą ir pasiteirauti.

Leave a Reply