Kaip atsidaryti individualią įmonęLietuvoje pradėti verslą suteikiamos patrauklios galimybės, tad kiekvienas svajojantis apie savo veiklą – turėtų išdrįstiįgyvendinti savo svajones. Kaip atsidaryti individualią įmonę? Viskas yra labai paprasta ir nereikia turėti kokių nors specifinių žinių siekiant pradėti verslauti. Juolab, šiuo metu paslaugas teikia daugelis specialistų, kurių specializacija yra padėti įsteigti savo įmonę ir tapti sėkmingu verslininku.

Jeigu norite, kad pirmieji įmonės steigimo žingsniai būtų apgalvoti ir viskas būtų tvarkinga ir sisteminga – būtina steigti kartu su specialistais, kurie yra pasiruošę atsakyti į visus iškilusius klausimus ir tuo pačiu sutvarkyti visus aktualios dokumentus. Tokiu atveju pirmieji žingsniai savo verslo link bus labai tvirti ir teisingi.

  • Individuali įmonė yra neribotos juridinės atsakomybės asmuo, kurį įsteigus savininkas rizikuoja visu savo turtu.
  • Steigiant šio įmonę privalu pavadinime nurodyti, kad tai yra “individuali įmonė”. galima naudoti santraupą “IĮ”.
  • Individualios įmonės savininku gali būti bet kuris Lietuvos Respublikos pilietis, kuris yra veiksnus ir kuris yra pilnametis. Taigi, galimybė pradėti savo verslą suteikiama visiems, kurie tik to nori.
  • Kaip atsidaryti individualią įmonę? Pirmiausia rekomenduojame susipažinti su LR civilinio kodekso įstatymais, kuris ir reguliuoja šio tipo įmonės veiklą šalyje.
  • Jeigu norite įsteigti įmonę, Jums reikia pasirūpinti šiais dokumentais: nuostatai, IĮ savininko sprendimai bei įvairiausios JAR formos, kurias geriausia pildyti su specialistu.
  • Šios įmonės savininkas gali būti tik vienas asmuo, tad jeigu prie jos veiklos nori prisidėti ir daugiau asmenų – atveju geriausia įmonės forma – Mažoji bendrija.
  • Visus dokumentus turi patvirtinti notaras, kuris paslaugas teikia internetu. Tiesa, dar ir pigiau, tad sutaupykite ir pinigų, ir laiko.

Kaip atsidaryti individualią įmonę? Pirmiausia pasirinkite profesionalus, kurie yra pasiruošę padėti Jums sutvarkyti visus dokumentus. Būtent tai reikalauja daugiausia laiko. Visa kita – smulkmenos, kurios padėti judėti savo svajonių link.

Šiais laikais būti verslininku yra paprasta kaip niekada. Bene daugiausia prie to prisideda technologijos, kurios kiekvieną mūsų žingsnį padaro labiau apgalvotą ir svarbiausia – informuotą.