Laisvalaikis Pramogos

VR žaidimai – puikus būdas pramogauti

vr žaidimai

Turbūt didelė dalis paauglių ir jaunuolių yra išbandę 5D kiną. Tai nedidelis kino teatras, kuriame juda kėdės, pučia vėjas ir rodomas 3D kinas. Pripažinkime, tai tikrai smagi pramoga, nors ir gana trumpa. O kas jei norite dar daugiau pojūčių?

VR žaidimai yra naujas pramogų lygis. Viskas vyksta kiek kitaip, nei kino teatre. Specialioje patalpoje užsidedate virtualiosios realybės akinius, pasirenkate norimą žaidimą, į rankas imate specialias vairalazdes (joystickus) ir pirmyn į virtualų pasaulį. Tokie VR žaidimai yra labai įtraukiantys, nes atrodo, kad pats lakstote žaidime, o ne žiūrite į jį iš šalies. Galite apsisukti aplink – jūs žaidime. Už nugaros pamatysite tai, iš kur atėjote, o ne kėdes, sienas ar kitas patalpų dekoracijas. Tai tikrai nerealus ir sunkiai aprašomas pojūtis.

Profesionalūs virtualios realybės akiniai sukuria itin aukštos kokybės aplinką, kurios nepalyginsi su tais akiniais už 10 eurų, į kuriuos įdedamas jūsų telefonas. VR žaidimų kambarys turi keletą tokių akinių, tad vienu metu netrukdomai gali žaisti keli žmonės.

Kokius žaidimus galima žaisti?

Interneto svetainėje vrmatrica.lt radome informacijos apie kai kuriuos populiariausius virtualios realybės žaidimus.

Ar žaidėte savo telefone žaidimą, kur reikia perkirsti vaisius Fruit Ninja? Dabar galite tai padaryti virtualiame pasaulyje. Labai įtraukiantis žaidimas.

Ar žinote tokį klasikinį žaidimą Doom? Jis atrodo itin kraupiai VR režimu. Labai rekomenduojama visiems, kam patinka šaudymo žaidimai.

Ar bijote aukščio? Nė kiek? Tada išbandykite vieną įspūdingiausių VR žaidimų, kuriame reikia tiesiog lipti ant lentos, padėtos dangoraižyje. Atrodo viskas labai realistiškai. Žmonės krenta… aišku, tik virtualiame pasaulyje, nes realiai lenta padėta ant grindų.

Visiems amerikietiškų kalnelių mėgėjams taip pat yra ką veikti keliuose „roller-coaster“ tipo žaidimuose. Mėgaukitės adrenalinu!

Ar matėte šį video?

Tai labai laukiamas VR žaidimas „Beat saber“. Jį greičiausiai galėsite išbandyti metų pabaigoje. O kol kas reikia treniruotis, kad sugebėtumėte taip dirbti šviesios kardais pagal muziką. Tam yra skirti du žaidimai – Audioshield žaidime reikia atmušinėti mėlynus ir raudonus kamuolius skydais ir taip išgauti garsus, o Lightsblade VR turėsite galimybę pasitreniruoti valdyti šviesos kardus. Šie įgūdžiai tikrai pravers, kai Kaune pasirodys „Beat saber“ žaidimas.

Tai pramogų ateitis, patikėkite. Susipažinkite su ja dabar. Pramogos tinkamos ir suaugusiems ir vaikams.

1 Comment

Leave a Reply