Kelionės

Kur ir kada būna pigios kelionės?

kelionėsVis daugiau žmonių kelionėms renkasi atostogas praleisti užsienyje. Norėdami sutaupyti, jie dažnai ieško ne kelionių į išsvajotas šalis, o tokias, kurios yra pigios kelionės. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie neturi užsibrėžę į kokią šalį tiksliai jie nori nuvažiuoti. Taip pat sutaupyti labai svarbu tiems žmonėms, kurie nori atostogauti kartu su visa šeima. Tad kartais labai svarbu žinoti, kur ir kada galima įsigyti pigesnių bilietų savo ilgai lauktoms ir išsvajotoms atostogoms.

Laikas

Reikia atsiminti, kad brangiausiai parduodamų bilietų laikas – švenčių metas. Daugelis į užsienį išsibarsčiusių šeimos narių grįžta atšvęsti švenčių artimųjų rate. Kiti atvirkščiai – keliauja aplankyti išvykusius. Taip pat tokiu laiku nemažai turistų keliauja į svečias šalis sutikti švenčių įsimintinai. Tačiau tiems, kurie nori sutaupyti kelionių metu – tai ne pats geriausias laikas atostogoms. Šiuo metu kainos  šokteli ženkliai. Kartais skrydžių kainos šokteli kelis kartus. O tai jau visai ne tokios ir pigios kelionės.

Beje, reikia žinoti, kad kelionių bilietų kainos taip pat smarkiai priklauso ir nuo pirkimo laiko. Kuo ankščiau nuo kelionės pirksite bilietus, tuo pigesni jie bus. Kartais galima įsigyti bilietų kelionei po kelių mėnesių už tiesiog juokingas sumas. Būtent tai aktualu keliaujant su šeima.

Paskutinė minutė

Žinote, kokios pigios keliones yra tikrai pigios? Paskutinės minutės kelionės. Jums nesvarbu, kur atostogauti? Jūs esate laisvas ir nepriklausomas? Jūs lengvai galite atsiprašyti iš darbo ar išeiti atostogų? Jūs esate išradingas ir nuolat ieškote kažko naujo? Paskutinės minutės pasiūlymai kaip tik Jums. Tai ypatingi kelionių pasiūlymai už dažniausiai juokingai žemas kainas. Kodėl? Nes išskristi gali tekti jau po kelių dienų ar net rytoj. Dėl šios priežasties bilietų kainos būna smarkiai mažesnės nei įprasta. Kuo tai šaunu? Nes galite už tikrai patrauklią kaina pakeliauti ir pamatyti naujas šalis. Tai šaunus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta iššūkius ir ekstremalias situacijas. O taip pat ir tiems, kurie atostogoms išleisti ketina nedidelę sumą pinigų.

Leave a Reply