Mada

Kaip pasirūpinti savo kasdieniu stiliumi

megztinis

Kasdienio asmeninio stiliaus suformavimas yra labai svarbus kiekvienai iš mūsų. Norint, kad mūsų kasdienybė būtų paprastesnė ir patogesnė, privalome žinoti, kas mums tinka geriausiai ir ką dėvėdamos mes galime jaustis savimi. Todėl jei jūs dar nesuformavote savo asmeninio stiliaus, kuris puikiai tiktų jūsų kasdienybei, pateikėme jums keletą naudingų patarimų.

Kaip apibūdinamas kasdienis stilius

Kasdienis įvaizdis turėtų būti sudarytas iš unikalių, patogių ir skirtingas mados tendencijas suvienijančių detalių. Norint lengviau suprasti, kas iš tikrųjų yra kasdienis stilius, į visą tai reikėtų pradėti žvelgti, kaip į daugybę skirtingų stilių, iš kurių yra atrinktos pačios komfortiškiausios ir priimtiniausios detalės. Ir dar vienas svarbus veiksnys yra nedidelė tokio stiliaus kaina, kadangi formuojant kasdienį savo įvaizdį mes galime panaudoti net ir retro stiliaus drabužius, kurie mūsų spintoje galėjo užsibūti ir ne vienerius metus.

Vieninteliai dalykai, kurių kasdieniame laisvalaikiui puikiai tinkančiame stiliuje įprastai nebūna, yra labai formalios detalės. Visa kita yra priimtina ir „leidžiama“. Be to, kasdienis stilius tinka kiekvienai moteriai – nepaisant jos amžiaus, figūros ar statuso.

Moteriški aksesuarai ir avalynė

Kalbant apie moteriškus aksesuarus, taip pat reikėtų pabrėžti patogumą ir suderinamumą su visu tuo, ką jūs pasirenkate formuojant savo kasdienį įvaizdį. Tačiau kasdienio stiliaus formavimo atveju aksesuarų pasirinkimas tampa ypač platus, kadangi su labai skirtingomis stiliaus detalėmis galime derinti labai plataus spektro aksesuarus, kurie įprastai nebūna tinkami formuojant formalesnį įvaizdį.

Avalynės pasirinkimas kasdieniam įvaizdžiui taip pat yra nesudėtingas, kadangi galite pasirinkti tiek sportbačius, tiek ir espadriles, balerinos tipo batelius, ilgaaulius ar kt. Visa tai labai tiesiogiai priklauso nuo konkretaus metų laiko ir to, kas jums atrodo patogiausia.

Kasdienio stiliaus bazinės kryptys

Yra tam tikros kasdienio stiliaus bazinės kryptys, apie kurias būtų verta pakalbėti:

Formalus (verslo) kasdienis stilius

Šio stiliaus pasirinkimo atveju yra suderinamos tradicinės klasikinės ir patogumo suteikiančios „liberalesnės“ stiliaus detalės.

 „Išmanus“ kasdienis stilius

Tai mažiau apribojantis ir daugiau laisvės suteikiantis stilius, kuris gali būti taikomas ir verslo moteriai. Šio stiliaus atveju yra derinamos elegantiškos ir kasdieniam laisvalaikiui tinkančios „išmanios“ detalės. Manoma, kad būtent Giorgio Armani yra šio stiliaus pradininkas. Kaip ir buvo minėta anksčiau, formuojant tokį stilių, didžiausias dėmesys turėtų būti skiriamas laisvumui ir patogumui. Nei viena pasirinkta detalė neturėtų varžyti ir apriboti judesių, suteikiant visišką pasitikėjimą savo jėgomis. Pavyzdžiui, tai gali būti tiek moteriškas megztinis, tiek ir aptempti džinsai, kardiganas ar kt. Be to, šio stiliaus formavimo metu gali būti naudojama galybė skirtingų aksesuarų – nuo šalių ir auskarų, iki apyrankių ir kaklo papuošalų.

 „Gatvės“ kasdienis stilius

Tai yra dar vienas labai populiarus ir puikus kasdienio stiliaus pavyzdys. Jo atveju nėra jokių ribų ar sienų. Jūs turite visišką laisvę rinktis tai, kas jums patinka ir tinka. Žinoma, svarbiausia, kad jūs nepamirštumėte apie tinkamas proporcijas ir delikatumą.

Sportinis kasdienis stilius

Bendras sportinio kasdienio stiliaus vaizdas atrodo labai panašiai kaip ir jau minėtas „gatvės“ kasdienis stilius. Kaip ir pasufleruoja pats šios stiliaus pavadinimas, jame vyrauja sportinio tipo detalės, kurios taip pat suteikia daug laisvės ir patogumo.

Kaip matote, komfortas šio stiliaus atveju vaidina patį svarbiausią vaidmenį. Ir tai yra akivaizdu – juk norint spinduliuoti puikią energiją ir pasitikėti savimi, būtina jaustis patogiai.

 

 

Leave a Reply