Mada Grožis

Aladino kelnes renkasi ir garsenybės, ir paprasti mirtingieji

aladino kelnės

Jei ieškote naujo ir patogaus drabužio, kuris gali būti dėvimas laisvalaikiu – Aladino kelnės gali būti Jūsų atradimas. Šias kelnes tikriausiai esate jau ne kartą matę vaikystėje, žiūrėdami animacinį filmą arba skaitydami knygą apie Aladiną. Taip, tokio tipo kelnes ir vilkėjo tas žaismingas jaunas vaikinas. Bet tikriausiai jau ir gatvėje ne kartą atkreipėte dėmesį į kitus, vilkinčius tokias Aladino kelnes.

Taigi kuo jos taip sužavėjo europiečius? Šios kelnės – tai puikus Rytų kultūros atspindys. Tokias kelnes galime matyti mūvint arabų šeichus, indų tautybės moteris ir kitus Azijos piliečius. Jos paprastos ir lengvos, todėl žmonės jas greitai pamėgo. Tokios kelnės nevaržo judesių, su jomis nebus per karšta, todėl gali būti dėvimos ir šiltą vasaros dieną. Šį drabužį galima dėvėti įvairiomis progomis: tiek keliaujant aplankyti draugų, tiek nulėkti į parduotuvę, pasivaikščioti mėgstamame parke ar mūvėti namuose. Kartą jas užsidėję, pajusite patys, kokios jos patogiomis ir, kad galima dėvėti nors ir visą dieną.

Aladino kelnių išskirtinumas – nusmukęs klynas. Tokios kelnės yra universalios ir jas gali rinktis tiek vyrai, moterys ar vaikai. Jos gali būti šviesių ar ryškesnių spalvų. Dažniausiai indiško tipo kelnės yra kiek ramesnių, lengvesnių ir šviesesnių spalvų, tuo tarpu bohemiškos – žaismingos, spalvingos ir nuteikiančios linksmai. Labai panašios į pastarąsias yra ir tailandietiškos Aladino kelnės. Jos – ryškesnės nei indiškos.

Aladino kelnės– didelis moterų išsigelbėjimas, nes gali paslėpti kreivas kojas. Kadangi jos plačios, o audinys lengvas – drabužis neišryškina Jūsų kūno linijų, kuriomis galbūt ne visada esat linkę didžiuotis. Beje, Aladino tipo kelnės mėgsta ir pasaulio garsenybės. Ant podiumo jos buvo parodytos dar prieš trejus metus „Yves Saint Laurent“ mados namų ir kaipmat šias, dar kitaip vadinamas „Ali Babos“, kelnes greitai pamėgo ir „žvaigždės“, ir paprasti mirtingieji. Jeigu dar šis drabužis nėra Jūsų spintoje, suskubkite ir laiku atnaujinkite savo spintos turinį. Netruks ilgai praeiti, kai patys pajusite Aladino kelnių privalumus. Kažin, ar taip lengvai norėsite jas nusimauti…

Leave a Reply