nauji butai KlaipėdojeNauji butai džiugina savo pasiūla – šiandien galime rinktis pageidaujamos kvadratūros butus praktiškai visuose didmiesčio mikrorajonuose. Tiesa, nepaisant naujų daugiabučių augimo, senos statybos butai taip pat sulaukia išskirtinio pirkėjų dėmesio. Nekilnojamojo turto ekspertai teigia, kad klausimas – kas geriau: senos ar naujos statybos namas – yra vienas dažniausių ir populiariausių. Brokeriai vieningai sutinka – nauji butai Klaipėdoje yra kur kas praktiškesnė ir pelningesnė investicija, užtikrinanti geresnę gyvenimo kokybę. Jei vis dar abejojate, pateikiame jums kelis esminius šių butų privalumus.

Nauja ir modernu

Neabejotinas naujos statybos daugiabučių privalumas – jų naujumas ir modernus dizainas. Tokie namai žavi išskirtine architektūra ir funkcionaliu gyvenamosios erdvės išplanavimu. Be to, paprastai naujos statybos daugiabučiai turi saugias vaikų žaidimų aikšteles. Kitaip sakant, nauji butai Klaipėdoje siejami su švara ir tvarka – daugiabučių laiptinės yra dažniau valomos, čia esantys liftai yra dideli ir patogūs, vidiniai kiemai – tvarkingi ir dailūs. Be to, paprastai drauge su butais siūlomos ir vietos automobilių stovėjimo aikštelėje arba nuosavas garažas, todėl išvengsite automobilio statymo problemų ir užtikrinsite transporto priemonės saugumą.

Naujos inžinerinės sistemos ir reguliuojamas šildymas

Naujos statybos daugiabučiai – ne tik estetika, bet ir praktiškumas. Tokiuose namuose montuojamos naujos inžinerinės sistemos, užtikrinančios aukščiausią gyvenimo kokybę. Autonominė, reguliuojama šildymo sistema, turinti individualią apskaitą, užtikrina kur kas mažesnes šildymo kainas. Be to, savarankiškai reguliuodami šildymą, galėsite sutaupyti papildomai, jei ketinate ilgesnį laiką atostogauti.

Patogus susisiekimas

Priešingai nei nuosavi namai priemiestyje, nauji butai Klaipėdoje užtikrina patogų susisiekimą su svarbiausiais miesto objektais ir įstaigomis – darboviete, mokyklomis, prekybos centrais ir t. t. Net ir neturėdami nuosavo automobilio, viešuoju transportu nesunkiai pasieksite pamėgtas miesto vietas. Jei vertinate ramesnį gyvenimo būdą, rinkitės kiek tolėliau nuo pagrindinių gatvių esančius namus. Jei norite dalyvauti svarbiausiuose miesto įvykiuose ir žavitės didmiesčių šurmuliu, jums tiks arčiau centro esantys daugiabučiai.

Saugumas

Nekilnojamojo turto ekspertai teigia, kad itin svarbus būsto pasirinkimo kriterijus – saugumas. Kiekvienas pirkėjas nori gyventi saugioje aplinkoje, į kurią malonu sugrįžti bet kuriuo paros metu. Naujos statybos daugiabučiai sukuria individualią gyvenamąją erdvę, tampa tam tikru mini rajonu, kuriame rūpinamasi jūsų sauga – tvarkinga aplinka, rakinami vidiniai kiemai ir saugomos automobilių stovėjimo aikštelės užtikrina maksimalią saugą ir padeda išvengti nelaimių. Be to, draugiški kaimynai padės rūpintis jūsų buto apsauga, todėl galėsite kur kas drąsiau leistis į atostogų keliones ir kelių savaičių išvykas.