antklodėsRuduo sukelia įvairių asociacijų. Prasideda mokslo metai, ateina darbymetis, vėsta oras, trumpėja dienos, krinta lapai, žemę merkia lietus… Kai ūbauja vėjai, grįžus lapų nuklotu taku norisi jaukumo. Jei paklaustume pardavėjų, kokiais mastais artėjant rudeniui parduodamos antklodės, veikiausiai gautume atsakymą, kad pirkimas suintensyvėjęs. Beje, ten, kur parduodamos antklodės, paprastai siūloma ir nuostabių pledų.

Prakalbus apie pledus, jaukumas tarsi savaime sustiprėja. Juk atsipalaidavimas rudenį – tai susisupimas į pledą, arbatos puodelis ir knyga. Puikus derinys. O geros antklodės – arba vadinamieji pledai – yra ne tik švelnios, minkštos, bet ir ilgaamžės. Išskirtina merinosų vilna, kuri pasižymi elastingumu ir išlaiko savo formą. Pasirinkusieji kokybišką merinosų vilnos pledą naudojasi ne vienu privalumu – suderinamos ventiliacinės, šiluminės, stimuliuojančios kraujotaką ir antibakterinės savybės. Tai tik patvirtina, kokie universalūs yra pledai, ir kokie jie vertingi.

Pledų universalumą įrodo dar vienas dalykas – galimybė naudoti kaip lovatiesę. Tad pledas – dailus interjero akcentas, palyginti nebrangi, bet dėmesio verta detalė, praskaidrinanti namų energiją.

Ieškodami antklodės atrasite skirtą miegui, o jei parduotuvėje bus pasiūloma įsigyti dar ką nors, neprošal įsigyti pledą. Nes tai tikras jaukumas. Nestinga ir dizaino įvairovės. Languoti, padailinti lapais, gėlėti – tai savo darbą mėgstančių dizaino specialistų sukurti šedevrai, papuošiantys kiekvieną erdvę. Ir nesvarbu, ar norėtumėte ko nors minimalistinio, ar ieškote ekstravagancijos, abiem atvejais neliksite nusivylę, net tikrai yra iš ko išsirinkti.

O jei visgi ruošiatės pirkti tokią antklodę, kuri skirta konkrečiai miegui, tai būtinai pasidomėkite, kokiam metų laikui gaminys skirtas, ar nebus per šalta, o gal kaip tik per karšta. Nenumokite ranka į jokius kriterijus. Net jei stinga informacijos, pasiteiraukite pardavėjų. Perkate internetu? Vis tiek galite susisiekti nurodytais kontaktais ir išsiaiškinti rūpimus dalykus.

Kad jau prakalbome apie pirkimą internetu, verta pasakyti, kad asortimentas virtualioje erdvėje stulbinantis. Antklodės pagal kišenę ir pagal norus, gausybė produkcijos ir galimybė apsipirkti patogiai, neišeikvojant labai daug laiko.

Kad bet kuri patalynės dalis yra labai svarbi, papildomai aiškinti nereikia. Visi mes norime patogiai išsimiegoti ir pabusti žvalūs. Todėl nekyla jokios nuostabos, kai reikšmė teikiama patalų kokybei – juk pasirinkus gerą antklodę galima išsimiegoti puikiai.

Beje, miego kokybė rūpi ne tik rudenį. Tai galima suprasti iš šio teiginio: būtinai pasidomėkite, kokiam metų laikui gaminys skirtas (užsiminta kiek anksčiau).

Ar ruduo, ar vasara, ar žiema, ar pavasaris, visuomet smagu, kai užmiegama nesivartant nuo šono ant šono, o prabudus jaučiamas jėgų antplūdis. Tada ir nuotaika gera, dažniau šypsomasi. O kuo daugiau šypsenų, tuo pasaulis gražesnis. Taip sako ne tik odontologai. Su tuo visi sutinkame, o komfortiškai pailsėjus šypsenos dar platesnės – optimizmo daugiau.