Turbūt kiekvienam smalsu bent akies krašteliu žvilgtelėti į ateitį. Visiems įdomu, ką likimas yra suplanavęs kiekvienam iš mūsų. Patys smalsiausi ryžtasi ir kreipiasi į tai galinčius pamatyti specialistus. Dažniausiai ateities spėjimui naudojamos Taro kortos. Šias kortas įsigyja ne tik jomis buriantys žmonės, bet ir tie, kuriems smalsu žvilgtelėti į ateitį. Tad jeigu ieškote Taro kortų, dalijamės patarimais, kaip išsirinkti Jums labiausiai tinkančias.

Nebijokite pirkti

Tais atvejais, kai Taro kortos yra žmogaus darbo įrankis, dažnai sakoma, kad kortų pirkti pačiam nevalia. Neva jas būtina gauti dovanų. Tik tuomet jos tinkamai atsakinės į užduodamus klausimus. Tačiau patys būrėjai laikosi skirtingos nuomonės ir tvirtina, jog tai tiesiog prietaras. Iš tiesų išsirinkti kortas pačiam netgi naudinga. Ypač, jeigu taro kortos perkamos fizinėje parduotuvėje, kur jų pasirinkimas platus ir galima pačiam į rankas paimti kelis variantus. Manoma, kad kortos skleidžia tam tikrą energetiką, o būrėjas, paėmęs savo kortų kaladę į rankas, pajunta ryšį ir kortų skleidžiamą draugišką energetiką. Taip šeimininkas ir kortos suranda vienas kitą.

Atkreipkite dėmesį į dydį

Taro kortos gaminamos įvairių formų ir dydžių. Skiriasi ne tik jų iliustracijos ir dizainas, bet ir dydis. Tad galima rasti įsigyti tiek labai dideles, tiek itin mažas kortų kalades. Kortų skaičius kaladėje yra standartinis, tačiau kortų dydžiai – skirtingi. Renkantis naujas Taro kortas reikėtų skirti pakankamai dėmesio jų dydžiui. Pavyzdžiui, jeigu tai tik suvenyrinės kortos ar labiau skirtos simbolinei dovanai, jos gali būti ir mini dydžio, kad neužimtų daug vietos. Arba priešingai – itin didelės. Tačiau jeigu su Taro kortomis bus buriama, reikėtų rinktis patogų kortų dydį. Tai reiškia, kad naudinga prieš tai palaikyti kortas rankose, pabandyti jas pamaišyti ir dėlioti. Kortos neturi būti per daug didelės, kad ant įprasto stalo pakaktų vietos jų dėliojimui. Tuo pačiu dydis neturėtų būti per mažas, kad būtų galima lengvai įžvelgti kortų piešinius.

Pasirinkite kaladės tipą

Taro kortos gali būti gaminamos įvairių simbolių sistemų. Kitaip sakant, vienose kortose naudojama vienokia, kitose – kitokia simbolių sistema. Todėl jeigu jau naudojatės konkrečios sistemos kortomis, verta rinktis tos paties sistemos kortų kaladę. Rinkoje populiariausios kaladės: Raiderio-Vaito ir Kraulio Toto Taro kortų kaladės. Žinoma, įsigyti galima ir kitų sistemų. Tačiau rinktis patariama iš tų sistemų, kurios yra pripažintos pasaulyje ir plačiai naudojamos. Tuomet būsite tikri, kad galėsite rasti pakankamai daug naudingos informacijos ir parašytos literatūros apie Taro kortų naudojimą ir tobulėjimą, skaitant konkrečios sistemos simbolius.