seksualus korsetaiDaugybei moterų seksualus korsetai šiais laikais leidžia sukurti nepaprastą įspūdį. Dažniausiai seksualus korsetai dėvimi kaip miegamojo drabužis, tinkantis į įvairių kitų seksualių apatinių kompaniją. Tačiau taip pat sexy korsetai gali būti naudojami ir kaip išorinis drabužis. Jeigu vis dar nedrįstate pabandyti – sulaukite, kada bus nuolaida korsetams, įsigykite pigiau ir pažiūrėkite, kaip atrodote. Galbūt gracijos moterims korsetas bus kaip tik tai, ko jums trūko iki tobulos išvaizdos. O dabar, kaip ir žadėjome – keletos dailių korsetų pristatymas tik jums.

Korsetas Jamelia

Šis korsetas – tai puikus pasirinkimas moterims, kurioms patinka elegancija, klasika ir seksualumas vienu metu. Nors tokie korsetai moterims paprastai dėvimi kaip apatiniai drabužiai, tačiau nepasidarysite sau gėdos, apsirengę jį ir kaip viršutinę palaidinę. Subtilūs korseto ornamentai primena dailius viduramžių baldakimus. Švelni pilka turi rausvą atspalvį, ją dengia juodi ornamentai. Korsetas neturi petnešėlių, viršuje puošia dailus juodas gifiūro kraštelis. Korseto išskirtinumas – itin elegantiškai įliemenuotas liemuo ir nuo liemens einantis trumpas pūstas sijonėlis arba tiesiog korseto praplatėjimas. Su tokiu korsetu kiekviena moteris pasijus elegantiška, liekna ir gracinga bei seksuali. Tai nėra būtent liekninantys korsetai internetu, tačiau toks korseto sukirprimas automatiškai priverčia atrodyti liekniau.

Korsetas Carisma Red

Jeigu manote, kad tikrai seksualus korsetai moterims yra raudoni, tuomet šis korsetas – kaip tik jums. Jis turi klasikinį kirpimą, priekyje einantį susegimą, stabilų rėmą, petnešėles. Korsetas visiškai raudonas, todėl prie jo bus nesunku priderinti viską, ką tik norėsite – papuošalus, lengvą tiulio sijonėlį, dailias prisegamas kojines, ilgas pirštines ar bet ką kita. Raudona visada išlieka klasikine aistros ir elegancijos spalva, tad prie jos dera daug kas.

Korsetas Bonita

Jeigu norite atrodyti kaip panelė Barbė, kaip čiulpiamų saldainių karalaitė – puikiai tiks šis barbiškas korsetas. Jis taip pat gražiai įliemenuoja, dar turi ir švelnias spalvas. Šie korsetai apkunioms gal taip gražiai neatrodys kaip lieknoms, tad verčiau jį rinktis gražesnės figūros merginai. Baltas kaspinėlis pabrėžia krūtinę, rausvos spalvos, balti taškeliai ir nėriniai – suteikia nekaltumo ir lolitiškumo įspūdį.

Korsetas Amora Black

Šie korsetai internetu skirti tikroms savo vertę žinančioms moterims, vertinančioms tikrą juodą eleganciją, subtilumą ir gerą skonį. Niekada neatrodysite kičiškai, pasieksite maksimalų elegancijos efektą su tokiu korsetu. Jis juodas, apačioje ir viršuje yra nuostabūs permatomi juodi nėriniai. Taigi, kaip galima įsivaizduoti, korsetas puikiai tiks prie bet kokių juodų ar kitų panašių tekstūrų drabužiai. Juoda drauge ir lieknina, tad šis korsetukas gražiau atrodys ant pilnesnių formų moters. Galima sakyti, tai yra ir korsetai liekninantys, kadangi juoda spalva visada šiek tiek optiškai mažina, suteikia formoms ne tokį ryškumą.

Luciana Black

Jeigu mėgstate ekstremalius pojūčius, šis korsetas pakurstys laukinę aistrą. Jis yra pagamintas iš odos imitacijos, taigi, visos formos po juo, aptemptos oda, atrodo ypatingai gundančiai. Patiks visoms rokerėms, metalo ir stiprių emocijų gerbėjoms. Tiesa, korsetas neapnuogina daugiau negu reikia, turi patogią susivarstančią sistemą, taigi, tokie korsetai, internetu užsakyti, gali tikti ne tik kaip seksualūs apatiniai, bet ir kaip išoriniai drabužiai.

Korsetas Melidia White

Šis korsetas – atvira užuomina į nekaltybę ir į pirmuosius žaidimus lovoje. Jis tikrai negalės tarnauti garderobe vietoje palaidinės, kadangi turi permatomą krūtinės sritį. Su tokiu korsetu reikia būti tik tikintis, kad tuojau pat jį reikės ir nusivilkti.