gelinis lakavimas

Gelinį lakavimą arba nagų priauginimą geliu šiandien yra tikriausiai pasidariusi ne viena moteris arba yra išbandžiusios bent vieną iš šių grožio procedūrų. Gelinis lakavimas arba dar kitaip – ilgalaikis lakavimas, yra išties labai patogus. Šiuo būdu nulakuoti nagai padeda sutaupyti daug moterų laiko nagų lakavimui, be to, nereikia laukti, kol nulakuoti nagai išdžius.

Tačiau tenka girdėti, kad kai kurios moterys šią procedūrą renkasi tik atostogoms, kadangi joms pabosta ta pati lako spalva. O norėdamos pašalinti gelinį laką pačios, dažnai pažeidžia nagus. Ir iš tiesų, nuimti gelinį laką reikia ne tik šiek tiek pastangų, bet ir specialių priemonių. Gelinis lakas https://www.groziui.lt/uv-lakai nuo paprasto skiriasi tuo, jog jis yra džiovinamas specialioje UV arba LED lempoje. Tik tokiu būdu jis sustingsta iškart, būtent dėl šios priežasties jis labai mėgstamas daugelio moterų.

Nuimti gelinį laką rekomenduojama pas specialistes, tačiau nutikus netikėtoms situacijoms ar nesant galimybei kreiptis į jas, galima nusiimti ir namuose. Tačiau labai svarbu to nedaryti bet kokiomis priemonėmis arba, juo labiau, lupti laką mechaniniu būdu. Geliniam lakui nuimti reikalingas gelinio lako nuėmėjas, kuris nutirpina gelinį laką. Jį įsigyti galima bet kurioje grožio prekių fizinėje ar elektroninėje parduotuvėje.

Taip pat rekomenduojama turėti nagų dildę ir ja pašalinti viršutinį sluoksnį – Top‘ą. Galima ir nedildžiuoti, tačiau tuomet procesas gali užtrukti ilgiau. Svarbu tai padaryti švelniais judesiais, kad nenudildžiuoti iki nago plokštelės – tik iki gelinio lako spalvos.

Tuomet sudrėkinti vatos diskelio gabaliuką su gelio lako nuėmėju, uždėti ant kiekvieno nago, apvyniojant jį su įprasta kepimo aliuminio folija. Palaukus keliolika minučių, mediniu pagaliuku atsargiai pašalinti laką, likučius pašalinti galite su švelnia dilde. Patepti nagus aliejuku bei rankas pamaitinti kremu.