Prezervatyvai: ar skaitėte pastarųjų vartojimo instrukciją?
O vertėtų. Apklausos rodo, jog net pusė prezervatyvus naudojančių vyrų nemoka jų užsidėti taisyklingai. Galima spėti, jog susipažinusių su pastarųjų laikymo sąlygomis yra dar mažiau. Pirmyn gilinti turimas žinias! Juk netinkamai naudojami bei laikomi prezervatyvai patikimos apsaugos negarantuoja.
Treniruotės su bananu – nieko gėdingo
Niekas negimė mokėdamas. Tai galioja ir kalbant apie prezervatyvų naudojimą. Reikia apgailestauti, jog mūsų mokyklose, nors ir sparčiai tobulėjančiose technologiškai, lytinis švietimas yra tabu. Suprantama, vyresniajai kartai yra sunku kalbėti šia tema, tačiau reikia įsisąmoninti, jog jaunas žmogus šiaip ar taip šviesis savarankiškai. Būtina siekti, jog jaunuolius pasiektų teisinga informacija. Pravartu sudaryti sąlygas ne tik teoriniam, bet ir praktiniam mokymui. Ne, ankstyvo sekso neskatiname, tik norime, jog jaunuoliai (o ir vyrai), žinotų, kaip teisingai naudojami prezervatyvai. Štai keletas patarimų:
- Nesvarbu, kokios aistros apimti bebūtumėte, prezervatyvo pakelį atplėškite atsargiai.
- Prezervatyvas maunamas ant sustandėjusios varpos prieš pradedant lytinį aktą. Negudraukite ir nelaukite artėjančios erekcijos: dar prieš pastarąją išsiskiria skystis, kuriame yra šiek tiek spermatozoidų.
- Maukite prezervatyvą gerąja puse! Jei susipainiojote – imkite naują.
- Naujas prezervatyvas reikalingas ir tada, jei akto metu netyčia nusmuko.
- Spermai išsiliejus, varpą ištraukite atsargiai, stengdamiesi, jog prezervatyvas nenusmuktų.
- Prisiminkite: prezervatyvai skirti VIENKARTINIAM naudojimui!
Jaunuolis, bijantis „susimauti“ prieš pirmąją meilę, turėtų pasipraktikuoti. Nors ir su bananu.
Prezervatyvai – ne pienas, tačiau genda
Tiksliau, laikomi netinkamai, praranda apsaugą nuo nėštumo bei lytiniu keliu plintančių ligų. Donžuanai, bet kur ir bet kada pasiruošę meilės nuotykiui ir besinešiojantys prezervatyvų pakelį kelnių kišenėje ar laikantys juos automobilyje, turėtų suklusti: po maždaug mėnesio tokia apsaugos priemonė nėra tinkama naudoti. Prezervatyvai bijo tiesioginių saulės spindulių, aukštos temperatūros, drėgmės. Nors ir nėra maisto produktai, pastarieji turi galiojimo datą, kurią galite rasti ant prezervatyvų dėžutės arba kiekvienos folinės pakuotės. Nenumokite į tai ranka: prezervatyvai su pasibaigusiu galiojimu dažniau plyšta, smunka, yra skylėti. O tai gali atnešti ne itin malonius padarinius.
Leave a Reply