Paslaugos

Skyrybos bendru sutarimu ir tai, į ką turėtumėte atsižvelgti

Statistika, rodanti, kiek daug santuokoje gyvenančių žmonių kiekvienais metais nusprendžia pasukti skirtingais keliais, labai liūdina. Tai rodo, kad begalė susituokusių porų nėra patenkinti savo santuokiniu gyvenimu ir nesijaučia laimingi. Žinoma, kiekvienos skyrybos yra skaudus gyvenimo etapas, net jei būna pasiekiamos skyrybos bendru sutarimu, todėl jei jūs taip pat galvojate apie savo santuokos nutraukimą, pirmiausia vertėtų stabtelėti ir atsižvelgti į kelis aktualius veiksnius.

Be abejo, jei jūs galvojate apie skyrybas, tuomet greičiausiai jūs iki šiol buvote nepatenkinti savo santykiais, galbūt dažnai pykdavotės su antrąja puse, paprastai nepajėgiate atrasti kompromisų ir kt. Dėl visų šių priežasčių jums iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad iš tikrųjų nebus jokios galimybės taikiai išspręsti bent jau dalį abiem pusėms svarbių klausimų. Tačiau turite suprasti, jog taip mano nemaža dalis išsiskirti pasiruošusių porų – nepaisant to, jog santuokoje gyvenantys žmonės iki tol nebūna pabandę ieškoti kompromisų ir taikių sprendimų.

Trumpiau tariant, jei jūs nepabandysite susėsti ir civilizuotai aptarti judviem svarbius klausimus, niekuomet negalėsite žinoti, ar jums iš tikrųjų nebūtų pavykę išsiskirti taikiai. Todėl pabandyti ne tik verta, tačiau ir būtina – net jei vienas kito atžvilgiu jūs iki šiol buvote nusiteikę labai neigiamai.

Taip pat jums reikėtų apgalvoti ir savo būsimą naująjį gyvenimą, kuris neabejotinai skirsis nuo dabartinio. Nors žmonės, kurie gyvena santuokoje ir galvoja apie skyrybas, mano, jog išsiskyrus jų gyvenimas akimirksniu pagerės, taip nutinka ne visuomet. Dalis žmonių tokiais atvejais puola į depresiją, užsisklendžia savyje ir nebemato jokios prasmės ko nors siekti. Ir dažniausiai tai būna nulemta konkrečių tikslų neturėjimo bei staiga pasikeitusių aplinkybių.

Jei jūs visą laiką ir pastangas būsite sutelkę tik į pačias skyrybas ir neturėsite jokių užsibrėžtų tolimesnių tikslų, kurių siektumėte nutraukę savo santuoką, tai neilgai trukus gali labai neigiamai paveikti jūsų psichologinę būseną. Todėl, kaip jau turbūt supratote, turite susitelkti ne tik į būsimą skyrybų procesą, tačiau ir į tai, koks bus jūsų laukiantis naujasis gyvenimas ir kaip jį gyvensite. Kuo daugiau dėmesio skirsite tokiems apmąstymams, tuo lengviau jums turėtų būti žengti į naują gyvenimo etapą.

Žinoma, jei tai bus jūsų pirmosios skyrybos ir jūs nenumanote, nuo ko turėtumėte pradėti įgyvendinti visą skyrybų procesą, dabar vertėtų pasidairyti skyrybų advokatų, kurie turi didelę patirtį šioje srityje. Laimei, surasti tokių paslaugų teikėjus jums neturėtų būti sudėtinga, kadangi dėl didelio kasmet įvykstančių skyrybų skaičiaus rinkoje jau yra spėjusi susiformuoti didelė šios srities specialistų pasiūla. Taigi, jei kreipsitės į profesionalus, galėsite kur kas lengviau įgyvendinti visus su skyrybomis susijusius darbus.

Leave a Reply