auskarai

Jei reikėtų pasirinkti papuošalų tipą, be kurio moterys neįsivaizduotų savo gyvenimo, bene daugiausiai dėmesio greičiausiai sulauktų auskarai. Tinkamai parinkti, jie gali paryškinti dailiausius veido bruožus ar sušvelninti nepatinkančius. Ypatingomis progomis auskarai gali papildyti įvaizdį ir tapti išskirtine detale, o kasdieniams drabužiams suteikti subtilumo, lengvumo. Bene populiariausi yra sidabriniai auskarai. Jie žavi savo neutralia, prie visko derančia metalo spalva, geru kainos ir kokybės santykiu. Žinoma, besikeičianti mada net ir sidabrinius auskarus gali paversti unikaliu, masyviu papuošalu. Kokios sidabrinių auskarų tendencijos vyrauja šiuo metu?

Masyvios rinkelės

Šiuo metu „ant bangos“ sidabriniai auskarai su masyviomis rinkelėmis. Jie universalūs tuo, kad dera ir prie kasdienio, ir prie vakarinio drabužių derinio, todėl tiks toms, kurios nemėgsta apsikrauti krūva skirtingų papuošalų. Jei pasirinksite kokybiškus aksesuarus, jie atrodys masyvesni, bet nebus sunkūs ir neapkraus jūsų ausų. Tokie auskarai išryškina moteriškumą, atrodo įdomiai ir neabejotinai atkreipia dėmesį.

Žiedo formos sidabriniai auskarai

Į madą vėl sugrįžo žiedo formos sidabro gaminiai. Jų dydį galite pritaikyti pagal save arba progą – nuo nedidelių, kuklių žiedelių iki didelių ratų, kurie primena 2000-ųjų stilių. Tokie auskarai labai patogūs, kadangi juos galima derinti prie bet kokios aprangos ir jie tinka beveik visoms progoms. Jei kaip tik galvojate, kuo atnaujinti savo sidabrinių auskarų kolekciją, žiedo formos sidabriniai auskarai yra tai, ko jums reikia.

Unikalūs motyvai

Šiuo metu taip pat populiarūs unikalūs motyvai, išskiriantys iš minios. Sidabriniai auskarai gali būti dekoruoti plunksnomis, akmenėliais, išlenkti įvairiomis ornamentų formomis – kuo keisčiau, tuo įdomiau. Toks stilius patiks mėgstantiems bohemišką, netradicinį stilių.

Auskarų komplektavimas

Toms, kurios nemėgsta masyvių sidabrinių auskarų, tačiau nori atrodyti išskirtinai, rekomenduojama išbandyti auskarų komplektavimą. Žinoma, tam ausyse reikia turėti ne vieną skylutę, tačiau ne visada. Yra specialių sidabrinių auskarų, kurie sumodeliuoti taip, jog sukurtų komplekto įspūdį ir atrodytų išties puikiai.