maudymosi kostiumėliaiPagaliau pasibaigė raištelių rinkinio pavadinto bikini maudymosi kostiumėliu populiarumo amžius. Po ilgos pertraukos vientisi maudymosi kostiumėliai tapo favoritu ir trokštamiausiu šių metų pirkiniu. Pasvajoti praeiviams daugiau galimybių suteiks ir vizualiai kūno formas padailins modelių įvairūs raštai bei geometrinių figūrų ornamentai.

V kaklo iškirptė

Maudymosi kostiumėliai 2017 perrėmė kai kurias suknelių tendencijas. Todėl labiausiai į akis krentantis pasikeitimas yra V formos iškirpė. Favoritu tapo tokie maudymosi kostiumeliai triumph, nes jie gali būti su raišteliais ar vientisi. Ypač šis modelis tinka moterims ir merginoms, Dievo apdovanotoms plačiais klubais.

Lenktynių stilius

Masinės kelionių, sveikos gyvensenos ir ekologijos mados atspindys – lenktynių maudymosi kostiumeliai internetu. Šių modelių spalvos yra ryškios, priekyje beveik visada yra užtrauktukas, kurį galima palikti truputy prasegtą. Maudymosi kostiumėliai 2017 prioritetą teikia maksimaliam praktiškumui ir patogumui.

Ilgos rankovės

Šiemet, maudymosi kostiumeliai push up arba maudymosi kostiumeliai apkunioms rekomenduojami su ilgomis rankovėmis. Tai gali būti madingi vientisi kostiumėliai arba su šortais. Lažinuosi, kad galvoje sužibo naro kostiumas. Dizainerių siūlomi modeliai pastarųjų nė kiek neprimena.

Vienas petys atviras

Maudymosi kostiumėliai 2017 siūlomi ir su kitokiomis variacijomis. Tarkim, pigus maudymosi kostiumeliai su atviru vienu pečiu. Asimetriškas kirpimas grįžo į mados TOP. Dizaineriai siūlo šio modelio tamsius, juodus arba ryškios elektros spalvos modelius. Jie labai išryškina figūros linkius. Todėl tokie maudymosi kostiumeliai ispardavimas organizuojami dažnai. Juk šis modelis puikiai dera ne visoms.

Kelnaitės su paaukštintu liemeniu

Galiausiai jeigu norite likti ištikimos dviejų dalių kostiumėliams, šiemet dizaineriai siūlo, kostiumėlius su paaukštintu liemeniu. Tai bus pagrindinis hitas šių metų paplūdimyje. Šis modelis pabrėžia moteriškumą, itin tinkamas su nėriniais ir liemenėle be rankovių arba dar vienu kraštutinumu, kuris nustebins ne vieną, t.y. paaukštinto liemens kelnaites geriau derinti su mini apynasriu vadinamo kirpimo liemenėle. Tai marškinėliai sujuosiami prie pat kaklo. Jie yra lyg visiška priešingybė V formos iškirptei. Tokie maudymosi kostiumeliai kaune jau pradėti šluoti nuo lentynų. Tad verta suskubti.