kunas

Šiuo metu visame pasaulyje itin populiarios pačios įvairiausios kūno korekcijos procedūros. Lietuvos moterys taip pat ne išimtis – daugelis žinomų moterų net nesistengia to slėpti ir išmėgina beveik visas naujai atsirandančias procedūras. Kai kuriais atvejais procedūros atliekamos ne tik dėl grožio, bet ir siekiant atstatyti išvaizdą po tam tikrų traumų ar operacijų. Tačiau labai neretai kūno gražinimas atliekamas vis dėlto būtent dėl grožio.

Viena iš dažniausiai atliekamų kūno korekcijų – tai, be abejonės, krūtų didinimo arba pakėlimo operacija. Taip pat ir riebalų nusiurbimas, įvairios veido, lūpų korekcijos. Tačiau ne mažiau populiari ir sėdmenų dailinimo procedūra. Ją renkasi moterys, turinčios plokščius sėdmenis, kurios yra nepatenkintos jų forma arba itin lieso sudėjimo moterys.

Ne visos moterys gali pasigirti putliu ir riestu užpakaliuku, apie kokį svajoja daugelis. Norint kūno linijas padailinti sporto pagalba, reikia pripažinti, kad tai – gana ilgas ir nemažai pastangų bei valios reikalaujantis procesas. Tačiau jos nėra pasiryžusios ilgai ir gan sunkiai plušėti sporto salėje, kol sėdmenys taps tokie, kokių nori. Todėl daugelis tiesiog priima paprastesnį sprendimą – korekciją chirurginės intervencijos pagalba.

Galima rinktis sėdmenų pakėlimo procedūrą arba sėdmenų didinimą chirurginiu būdu, suteikiant sėdmenims norimą formą ir dydį. Sėdmenų kontūro pakėlimo procedūra modeliuojama, koreguojant, t.y. šalinant riebalinį sluoksnį iš tam tikrų sėdmenų sričių. O štai didinimas dažniausiai atliekamas pasirenkant implantus arba nuosavais riebalais.

Korekcija implantais atliekama įprastai – per atliktą pjūvį numatyto dydžio implantus įvedant į sėdmenų sritį. Sėdmenų linijas koreguojant riebalais, pirmiausiai atliekamas nuosavų riebalų nusiurbimas nuo kitų kūno vietų, jie specialiai apdorojami ir suleidžiami į sėdmenis.

Kaip ir atlikus bet kokias kūno korekcijas chirurginiu būdu, visais atvejais, tikrasis rezultatas išryškėja po kelių savaičių, sugijus.