Verslas

Kaip sukurti Prancūzijos įkvėptą interjerą savo namuose?

 

Kiekvienas mėgstame keliauti, o kelionių prisiminus papasakoti kitiems arba pritaikyti užsienio šalyje matytus dalykus savo gyvenime. Vienas iš tokių įspūdžių įprasminimų – namų interjero pokyčiai, įkvėpti pamatytos šalies. Norint savo būsto erdves papildyti elegancija ir laisvumu, kas gali geriau įkvėpti nei Prancūzija? Dėl savo šiuolaikiškumo ir ilgaamžiškumo šios šalies dizainas žinomas visame pasaulyje. Štai keletas būdų, kurie padės susikurti Prancūziją savo namuose.

Puošni grindų danga

Norėdami savo namuose sukurti prancūzišką atmosferą, pradėkite tai daryti nuo grindų. Šios šalies namų dekoras yra paprastas ir tuo pat metu praktiškas. Per visas grindis nutieskite kilimą, kuris ne tik slopins vaikščiojimo garsą, bet ir kurs jaukumą. Prancūzijoje namų grindys dažnai išklojamos akį traukiančiomis plytelėmis ar spalvingomis kietmedžio grindimis.

Didelė lova

Jei pamąstysite, koks vaizdinys iškyla prieš akis pagalvojus apie miegamuosius kambarius Prancūzijoje, tikriausiai prisiminsite Mariją Antuanetę, valgančią pyragą didelėje lovoje su baldakimu. Šioje šalyje miego erdvei skiriama daug dėmesio: ji turi būti ne tik praktiška, bet ir traukianti akį. Dvigulės miegamojo lovos puikiai tiks, jei norite, kiekvieną rytą atsibudę jaustis lyg Prancūzijoje.

Meno kūrinių naudojimas

Gera žinia ta, kad jums nebūtina išleisti didelės pinigų sumos, norint namuose susikurti prancūzišką atmosferą. Laisvas sienas papuoškite aliejiniais dažais tapytais portretais, peizažais ar vaisių natiurmortais. Tapyti paveikslai jūsų erdvei suteiks senojo pasaulio žavesio ir prancūziško dekoro dvelksmo.

Veidrodžiai

Jei niekaip nerandate patinkančio paveikslo sienoms papuošti, įsigykite didelį senovinį veidrodį. Masyvūs aksesuarai suteiks didesnės erdvės įspūdį. Taip pat derindami senovinius, prabanga dvelkiančius daiktus su moderniu dizainu sukursite išskirtinį įvaizdį.

Žemi baldai

Dažnai prancūzų namuose vyrauja itin aukštos lubos, kurios kiekvienam kambariui suteikia lengvumo ir erdvumo. Pakelti lubas ne visada lengva, nebent statote naują namą ar darote remontą. Tačiau vizualiai jas pakelti galite įsigydami žemus baldus ir palikdami laisvą erdvę virš jų.

Taigi, norint pasijusti lyg Prancūzijoje, nebūtina ten keliauti. Įsigiję keletą akcentų galite susikurti tos šalies atmosferą savo namuose.