Ką reikia žinoti prieš perkant mažąją bendriją?

verslas

verslas

Esate iš tų, kurie nedrąsiai dairosi į galimybes pradėti savarankišką veiklą ar tiesiog verslą? Nėra reikalo bijoti, nes šiais laikais informacijos apie visas galimybes tikrai netrūksta. Ją reikia tik kruopščiai atsirinkti. Dabar yra labai daug įmonių bei privačių asmenų, kurie teikia konsultacijas verslo naujokams. Tos konsultacijos įprastai yra susijusios su įmonių steigimu, įsigijimu ar tiesiog apskaitos vedimu bei kitai biurokratiniais klausimais. Labai svarbu akcentuoti, kad ne visi konsultacijas teikia nemokamai, tad kuo mažiau žinosite, tuo daugiau pinigų teks išleisti konsultacijų metu. Bet, viso to galima išvengti ar bent jau sumažinti tas išlaidas.

Verslo pradžia gali atrodyti sudėtinga dėl to, kad žmogus neturi pakankamai žinių. Turėkite galvoje, kad valstybinės institucijos yra ta pagalba, kuri yra nemokama. Paprastai kalbant, jūs galite kreiptis tiek į VMI, tiek ir į kitas institucijas su klausimais ir į juos bus atsakyta visiškai nemokamai. Jeigu jų pateikti atsakymai jums nebus labai suprantami, tuomet čia jau bus problema. Jums tada teks kreiptis į konsultantus, kurie informaciją pateiks paprasčiau ir suprantamiau. Turėkite galvoje, kad jie už tas konsultacijas ima mokesčius.

Jeigu jūsų tikslas yra pradėti veiklą naudojantis įmonės vardu, tuomet jums yra keli pasirinkimai. Vienas jų – įmonės steigimas. Dažnai pasirenkama UAB arba MB. Mažosios bendrijos naudingos tuos, kad jos nereikalauja įstatinio kapitalo ir pati apskaita yra kiek lengvesnė. Nauja mažoji bendrija gali būti tiek registruojama, tiek įsigyjama. Kuris variantas geresnis – teks spręsti patiems, įvertinus visus niuansus ir privalumus.

Turėkite galvoje, kad labai daug laiko sutaupyti galite įmonę pirkdami iš tam tikrų pardavėjų. Jie parduoda ir mažąsias bendrijas. Jų kainos priklausys nuo tam tikrų aspektų. Perkant mažąją bendriją, taikomi tie patys standartai – reikia pasižiūrėti ar tokia įmonė neturi skolų ir ar nėra ties bankroto slenksčiu.

Geriausia būtų kreiptis į pardavėjus, kurie įmonių pardavime bei registravime specializuojasi jau daugelį metų. Tokie pardavėjai įprastai turi sukaupę nemažą gerų atsiliepimų kraitį. Tai palengvins sprendimą į ką kreiptis dėl tokių „pirkinių“.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.